دریافت Fairy Kingdom: World of Magic 2.9.0


Fairy Kingdom: World of Magic

به سرزمین پریان خوش آمدید! جایی که میتوانید شهر خود را بسازید، به قهرمانان افسانه ای در ماموریتهایشان کمک کنید، اسرار گوناگون را کشف کنید و نیروهای شرور را از استفاده از قدرت عشق و دوستی شکست دهید.
گیم

Fairy Kingdom: World of Magic

داستان جالبی دارد. در سرزمینی بسیار دور شاهزاده ای زندگی میکرد. روزی تصمیم میگیرد که به یکی از جنگلهای نزدیک برای شکار برود. در جریان این شکار او از پرنسسی آشنا میشود که توسط ساحره ای پیر به اسارت گرفته شده می باشد. شاهزاده جوان این پرنسس را نجات داده و عاشق او میشود. در حالیکه آنها قصد ازدواج از یکدیگر را داشتند، جادوگر پیر دوباره ظاهر میشود تا از شاهزاده و نامزدش انتقام بگیرد! او از استفاده از سحر و جادو آنها را به مجسمه های سنگی تبدیل میکند. از غیبت شاهزاده سلطنتش دچار افول شده و روی به بدبختی میگذارد.
قرن ها سپری می شود. همه آنجا را ترک کرده اند و کسی نیست که شاهزاده و پرنسس را به یاد داشته باشد. قلعه آنها تبدیل به ویرانه شده می باشد و جایی برای شادی و خوشحالی نیست. اما اتفاقی تصادفی امید را به سرزمین باز میگرداند! پری کوچکی مجسمه شاهزاده را پیدا کرده و طلسم آن را از بین میبرد اما برای نامزدش نمیتواند کاری بکند. اکنون وقت آن رسیده که شاهزاده از دوستان خود پرنسس را نجات داده و شادی و خوشحالی را به قلمرو خود بازگرداند؛ و این وظیفه شماست که به او کمک کنید!

ویژگیهای گیم Fairy Kingdom: World of Magic سیتم عامل اندروید :

بیش از 250 ماموریت
امکان ساخت بناهای گوناگون
7 کاراکتر مختلف در گیم که در قبال کمک شما به آنها، در آینده به کمک شما خواهند آمد
نقشه بسیار بزرگ از مکانهای جالب و دیدنی
صدها جایزه و دستاورد در طول گیم
گرافیک و انیمیشن های بسیار از کیفیت
عدم نیاز به اینترنت به غیر از شروع اولیه گیم و آپدیتهای بعدی