دریافت TrumpTube Youtube Downloader v2.1.0 اپلیکیشن دریافت از یوتیوب برای سیتم عامل اندروید


TrumpTube Youtube Downloader

اگر به دنبال

اپلیکیشنی برای دریافت از یوتیوب

یا ابزاری برای بارگیری فیلم از هر سایتی هستید ،

TrumpTube Youtube Downloader

1 گزینه عالی می باشد. این برنامه می تواند فیلم های آنلاین را در کارت حافظه بارگیری و ذخیره کند ، بنابراین می توانید بعد از دریافت ، بعداً آنها را تماشا کنید یا آنها را از دوستان خود به اشتراک بگذارید.

این برنامه دارای رابط کاربری بسیار ساده و کاربرپسند می باشد. پنجره اول محبوب ترین سایت های ویدیویی را برای بارگیری نمایش می دهد: YouTube ، Instagram ، Vimeo ، Liveleak ، Videobash، TuTV، Acunn و Meipai ، اگرچه می توانید از وارد کردن URL ویدیو و اضافه کردن گزینه خود ، سایتی اضافه کنید. از استفاده از این برنامه ، تمام آنچه شما نیاز دارید 1 URL (لینک و آدرس ویدئو) برای شروع بارگیری می باشد ، اگرچه 1 فیلم خاص در ذهن ندارید ، می توانید فیلم ها را نیز جستجو کرده و در فهرست گسترده هر پلتفرم جستجو کنید تا فیلم مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

هنگامی که فیلم را برای بارگیری پیدا کردید ، فقط روی دکمه دریافت در انتهای صفحه ضربه بزنید. سپس منو ظاهر می شود که می توانید رزولوشن را برای بارگیری در آن انتخاب کنید. اگر نگران فضای گوشی و یا کارت حافظه خود هستید هستید یا اگر کیفیت ویدئو اهمیت زیادی برایتان ندارد میتوانید وضوح پایین را انتخاب کنید. هر کدام را انتخاب کنید ، از TrumpTube می توانید فیلم های مورد علاقه خود را به راحتی و فقط از 1 کلیک راحت کنید. این نسخه که تی تی آپلود آنرا برای اولین بار در میان سایت های ایرانی منتشر میکند ، بدون تبلیغات درون برنامه ای بوده و همچنین نسخه مود اپلیکیشن دریافت از یوتیوب می باشد.