دریافت داک داک گو DuckDuckGo Privacy Browser v5.32.1 مرورگر امن برای سیتم عامل اندروید


DuckDuckGo Privacy Browser

اپلیکیشن

DuckDuckGo Privacy Browser

1 برنامه مرورگر اینترنتی سیتم عامل اندروید کاملا خصوصی و امن بوده که از اطلاعات شخصی شما در فضای نا امن اینترنت به طور کامل محافظت میکند.
این برنامه موارد ضروری را برای حفظ حریم شخصی شما لازم می کند تا هنگام جستجو و مرور وب ، اطلاعات شخصی خود را کنترل کنید بدون توجه به اینکه اینترنت شما را در اختیار شما قرار دهد:
• Escape Advertising Tracker Networks – محافظت از حریم خصوصی شما ، همه ردیاب های شخص ثالث پنهان را که می توانیم پیدا کنیم ، مسدود می کند ، و شبکه های تبلیغاتی عمده ای را که به مرور زمان شما را ردیابی می کند ، در معرض نمایش قرار می دهد تا بتوانید افرادی را که سعی در ردیابی شما دارند ، ردیابی کنید.
• محافظت در برابر رمزگذاری را افزایش دهید – ما سایتها را مجبور می کنیم در صورت موجود از 1 اتصال رمزگذاری شده استفاده کنند و از داده های شما در برابر ISP ها محافظت کنند.
• جستجوی خصوصی – شما شخصی ترین اطلاعات شخصی خود را مانند سؤالات مالی ، پزشکی و سیاسی از موتور جستجو به اشتراک می گذارید. آنچه جستجو می کنید شغل شخصی شماست ، به همین دلیل جستجوی

DuckDuckGo

شما را ردیابی نمی کند.
• سیاستهای حفظ حریم خصوصی را رمزگشایی کنید .
مرورگر داک داک گو قابلیت مرور استاندارد شامل زبانه ها ، نشانک ها و تکمیل خودکار را فراهم می کند. علاوه بر محافظت از حریم خصوصی قوی ، همانطور که در بالا توضیح داده شد ، ما همچنین 1 دکمه قرار داده ایم که به شما امکان می دهد تمام زبانه ها و داده های خود را از 1 دکمه پاک کنید.